Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma Mobilya, beyaz eşya, çeyiz, askılı tekstil ürünleri, mutfak gereçleri, koli vb. tüm parsillerinizi bizden fiyat almadan şehir içi veya şehirler arası taşıtmayın.

Teslim sırasında Mobilyalarınız varsa yeni evinizde istenilen yere montajı yapılmaktadır. Ayrıca beyaz eşyalar uzman tesisat ustalarımız sayesinde tesisatları hazır ise montajlarını gerçekleştirip çalışır vaziyette teslim ederler.

Parça Eşya Taşıma için Araç filomuz nakliyat işleri için temiz bakımlı hijyenik olup sadece evden eve sigortalı eşya taşıma hizmeti sunmaktadır.

Öğrenci ve bekar evi, yazlık veya kamp malzemelerinizi İzmir’den tüm illere Parça Eşya Taşıma yapıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti en öncelikli prensip meselesi olmuştur.

Bizim için nakliye en önemli ciddi bir iştir. Eşyalarınızı en az sizin kadar özenle ve dikkatle istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Ege bölgesinde Başta İzmir olup Marmaris, Bodrum, Didim, Kuşadası ve Akçay da şubelerimiz mevcut olup Parça eşya taşıma hizmetlerimizin tümünde zamanında ve hasarsız teslim garantisi veriyoruz.

Parça Eşya Taşıma İzmir

Türkiye genelinde bulunan şubelerimizle her zaman Mavişehir Nakliyat olarak yanınızdayız. Düzenli seferlerimizden dilediğiniz zaman dilediğiniz bölgeye uygun şartlarda parça eşya taşıma için faydalanabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

0545 506 60 66