Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama nakliyat firmalarının sunmuş oldukları çeşitli hizmetlerden biri de Eşya depolama hizmetidir. Farklı müşterilerin çeşitli eşyalarının, oda sistemli olarak aynı kapalı ortamda depolanması işlemidir. Yani kutu, koli, oda, konteyner, antika, ofis, özel, ev eşyası veya parça eşya depolama gibi seçeneklerinin aynı alan içerisinde bölüm esaslı depolanma hizmetine verilen isimdir. Bireysel müşterilerin yararlanacağı gibi kurumsal müşterilerinde yararlanabilecekleri hizmetler arasında bulunmaktadır.

Eşya Depolama hizmetini isteyen müşterilerimizin farklı şehirlere seyahat etmesi, belirli bir süre yurt dışına çıkması ve taşınma esnasında eşyaların yeni eve fazla gelme durumlarında gibi bir çok sebepten ötürü ihtiyaç duymaktadırlar. Bu sebepler sayesinde Mavişehir Depolama şirketimiz siz değerli müşterilerimize kapalı ortamda, nem rutubet olmayan ve belirli şartlar altında güvenlik önlemleri alınmış depolama tesisimizi sunmaktadır.

Eşya Depolama İzmir içerisinde hizmet veren firmamız 600 metrekare alan içerisinde odalı sistem eşya depolama fırsatını indirimli fiyat politikası ile sizlere sunmaktadır.

Neden firmamızı tercih etmelisiniz?

Çünkü ev depolama hizmeti sunan işletmemiz yeterli kapasitede depolara sahip bulunmaktadır.

Eşya depolama işlemi yaptığımız alanların kuru olup, nemsiz, hangi bir sel gibi doğa olaylarından etkilenmemesine özen göstermektedir.

Eşya depolama işlemi için başvuru eden kişi ya da kurumlar mümkün olduğunca paketleme işini firmamıza bırakmaları gerekiyor.

Depolama sırasında her çeşit toz, kir, böceklenme, rutubet kapma gibi bir olasılık yaşanılmaz.

Çünkü depolarımız da düzenli olarak havalandırma sistemi ve ilaçlandırma yapılmaktadır.

Mavişehir Eşya Depolama Şirketi
Mavişehir Eşya Depolama Şirketi

Eşya Depolama Avantajlarına baktığımızda ise, depolama maliyetlerini büyük oranda azalttığını görebiliriz. Örneğin depolanacak eşyası az olan kişilerin depolanma ihtiyacından daha fazla bir yer kiralamaları maliyetleri artırırken, sisteminde yalnızca ev eşyalarının kapladığı hacme göre ücret alınmaktadır. Bu durumda ev eşyası depolamak için kiralık depo ücretleri, büyük oranda azaltmaktadır. Özel alan depolamaya göre avantajlı bir hizmet olan parsiyel depolama hizmeti, tıpkı kişiye özel depo alanlarında olduğu gibi özel güvenlik tedbirleri ile Mavişehir Nakliyat Firmaları arasında en iyi şekilde korunmaktadır.

Mavişehir Eşya Depolama Fiyatları

Mavişehir Eşya Depolama Fiyatları
Mavişehir Eşya Depolama Fiyatları
DEPOLANACAK EŞYALARDEPOLAMA NAKLİYESİAYLIK DEPO ÜCRETİ
1+01000 TL250 TL
1+11300 TL400 TL
2+11500 TL600 TL
3+12000 TL800 TL
4+12500 TL1000 TL
NOT: Ufak Eşyaların Paketlemesi ve Asansör Kullanma durumunda Depolama Nakliyat Fiyatı değişkenlik gösterebilir.

Eşya Depolama Hizmeti Verdiğimiz İlçelerimiz

Eşya Depolama Hizmeti
Eşya Depolama Hizmeti

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova Ambarı İzmir, Buca, Nakliyeci Çeşme, Nakliyat Ambarı Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Işık kent Ambarı İzmir, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Pınarbaşı, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ilçelerinden İzmir evden eve nakliyat desteği ve Eşya Depolama hizmeti almak için bizi arayın.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

0545 506 60 66